گروه معماری و دکوراسیون داخلی الکوچوب

الکوچوب ارائه دهنده انواع خدمات معماری و دکوراسین داخلی میباشد. همچنین انواع لوازم دکوری از جمله سرویس خواب ، کمد ، جاکفشی ، میز تلویزیون و … را در شیراز و سراسر ایران عرضه میکند.

الکوچوب

گروه معماری و دکوراسیون داخلی الکوچوب معتقد است همه افراد باید فضای منزل شخصی ، محل کار و محل تحصیل خود را دوست داشته باشند. تیم معماری الکوچوب این افتخار را دارد در تحقق این مهم شما را یاری کند. با رشد روزافزون استانداردهای زندگی افراد و پیشرفت علم معماری افراد زیادی به دنبال زندگی کردن طبق استانداردها و متدهای روز هستند.

الکوچوب در زمینه معماری ، طراحی و اجرای پروژه های معماری و دکوراسیون داخلی دارای تیم متخصص و مسئولیت پذیر است. وجود تیم متخصص مربوط به خود شرکت باعث شده تا بتوانیم خدمات خود را با قیمت مناسبتری ارائه کنیم و رضایت شما عزیزان را جلب کنیم.

الکوچوب همچنین در زمینه عرضه لوازم دکوری چوبی از جمله تخت ، سرویس خواب ، کمد ، میز تلویزین ، لوازم دکوری اداری و … فعالیت دارد. وجود کارگاه نجاری مجهز به همراه افراد متخصص این امکان را برای ما فراهم کرده تا محصولات خود را به صورت مستقیم و با قیمت و کیفیت بسیار مناسب عرضه کنیم.

شرکت های دکوراسیون داخلی زیادی در شیراز و سراسر ایران هستند که در تمامی زمینه های معماری فعالیت دارد اما ما در الکوچوب تصمیم گرفتیم خدمات معماری را با فروش لوازم دکوری ترکیب کنیم و گامی نو در این زمینه برداریم. تا شما عزیزان بتوانید تنها از طریق یک وبسایت دکوراسیون فضای خود را کامل کنید.

چرا الکوچوب؟

ruler-transparent

کیفیت

به دلیل وجود تیم متخصص و کارگاه های مجهز مربوط به خود مجموعه

ruler-transparent

تنوع

به دلیل وجود طراحان حرفه ای برای پیاده سازی و اجرای انواع طرح ها

ruler-transparent

قیمت

مناسب ترین قیمت به دلیل ارائه مستقیم و بی واسطه محصولات و خدمات

ruler-transparent

سهولت

به دلیل ارائه همزمان محصولات و خدمات در زمینه معماری و دکوراسیون داخلی